Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Den otevřených dveří v otrokovické pobočce Naděje

29. 06 2012 | Stalo se již tradicí, že poslední červnový týden se otevřou brány otrokovické pobočky pro žáky prvního stupně základních škol z Otrokovic. Letos pro ně připravili zaměstnanci a klienti Domu Naděje netradiční den otevřených dveří, Hry bez hranic. Hravou formou si děti mohly vyzkoušet, jaké to je být odkázán na invalidní vozík, vyzkoušet si omezení smyslů, které musí lidé handicapem každodenně překonávat. 

Stalo se již tradicí, že poslední červnový týden se otevřou brány otrokovické pobočky pro žáky prvního stupně základních škol z Otrokovic. Letos pro ně připravili zaměstnanci a klienti Domu Naděje netradiční den otevřených dveří, Hry bez hranic.

Hravou formou si děti mohly vyzkoušet, jaké to je být odkázán na invalidní vozík, vyzkoušet si omezení smyslů, které musí lidé handicapem každodenně překonávat. Obyvatelé Domu Naděje se skamarádili s žáky, ale také společně vytvářeli ozdobné papírové květiny, rozvíjeli si smysly pomocí čichových či hmatových stimulů nebo si jen tak povídali.

Tímto se malí návštěvníci seznámili s prostředím sociálních služeb a s lidmi, kteří je využívají. Jsou a budou to dobří sousedé.

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO