DámeJídlo.cz má nového obchodního ředitele. Je jím zkušený Petr Indra

DámeJídlo.cz, jednička na poli zprostředkování a dovozu jídla z restaurací, posiluje vrcholové vedení o zkušeného manažera s dlouhodobou zkušeností v telekomunikacích a prodeji energií. Petr Indra bude v DámeJídlo.cz zastávat pozici Director of Sales & Partner Success a jeho hlavním úkolem bude zefektivňování spolupráce s restauracemi.   

Petr Indra do DámeJídlo.cz přichází z energetické společnosti MND a.s., kde zastával pozici obchodního ředitele se zaměřením na retail. Zkušenosti má také z telco segmentu, zejména z vedoucích pozic ve společnosti Telefónica Czech Republic. 

„Mým hlavním úkolem v DámeJídlo je budovat vztah s restauracemi, abychom mohli zákazníkům poskytovat profesionální servis,“ prozrazuje Petr Indra. „V oboru gastro jsem se již pohyboval při školení obchodních manažerů ve zlepšování služeb z pohledu zákaznické zkušenosti, takže ten pro mne nebude žádnou novinkou. Dobrým jídlem a gastronomií se zabývám i ve volném čase, a tak jsem schopen skloubit obchod se zákaznickým pohledem,“ dodává.

Společnost DámeJídlo.cz na neustálém vylepšování své služby pracuje dlouhodobě a před měsícem spustila novou, vylepšenou aplikaci pro smartphony. Jejími přednostmi jsou rychlost, stabilita, jednoduchost a uživatelsky pohodlný a moderní design. 

DámeJídlo.cz je součástí společnosti Delivery Hero, největší celosvětové firmy zprostředkující dovoz jídla z restaurací. Ta v současnosti realizuje okolo 20 milionů objednávek za měsíc ve 47 zemích.