Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Cyklistický závod ŠKODA Cycling Challenge

14. 09 2011 | Dne 18. září v 10.00 hod. odstartuje z modřanského Freestyle parku cyklistický závod pro profesionály i širokou veřejnost ŠKODA Cycling Challenge. Cílem pořadatelů je přenést do Prahy atmosféru Tour de France a podnítit zájem o silniční cyklistiku v celé republice.

Závod je otevřen všem příznivcům cyklistiky, profesionálům, amatérům, dětem i rodinám, a to ve čtyřech kategoriích: PRO Race (70 km) pro profesionály, amatéry i týmy; Fitness Race (35 km) pro rodiny, týmy i jednotlivce; FUN race (15 km) pro každého a dětský Yetti Cup (400 m - 4 km). Účast přislíbilo i 69 profesionálních cyklistů ze 13 týmů, mezi nimi úřadující i někdejší mistři ve svých kategoriích jako Jaromír Kulhavý, Zdeněk Štybar či František Raboň.

Na ŠKODA Cycling Challenge se můžete zaregistrovat na internetových stránkách www.scc2011.cz, jednotlivci ještě v den závodu od 7.00 do 9.30 přímo na startu. Areál Freestyle parku Modřany bude divákům volně přístupný po celý den, včetně výstavy fotografií a ukázkového modelu ŠKODA RS 2000. V zábavném programu diváci uvidí show Jenny Valenty a skupiny The Coolers nebo Monkey Business.

Výtěžek ze startovného bude věnován nadaci Kapka naděje.

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO