Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Byli jsme na vernisáži

25. 06 2010 | Ve středu 23. června otevírala Hana Šimková ve svém Keramickém ateliéru krásnou výstavu. Protože potrvá ještě do pondělka od 9.00 do 18.00, pozveme vás na ni. Koná se v celém ateliéru v bílé školičce do 28. června. Uvidíte na ní výrobky dětí, dospělých i seniorů, kteří v uplynulém školním roce navštěvovali kurzy vedené keramičkou Hanou Šimkovou.

Ve vstupním prostoru do ateléru najdete také krásné užitné i ozdobné předměty vyrobené klienty chráněných dílen Modrého klíče. Pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením je příjem z prodeje vítaným zdrojem příjmů. Neuděláte však radost jen jim, ale i sobě. Jsou to hezoučké věci:

Škoda, že jste si nechali ujít vernisáž. Vystoupil na ní vokální soubor a dva konzervatoristi. A v zahradě na rohu ulic Herrmannova a Na Cikorce se šestice tanečnic z Prahy 13 předvedla půvabné pásmo lidových tanců.

Hana Šimková všechny pozvala k zápisu na příští školní rok. Ateliér přijímá přihlášky do kurzů pro všechny věkové skupiny telefonicky na čísle 777 193 334 a e-mailem na HanaSimAv@seznam.cz.
 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO