Bose SoundTouch adapter povýší možnosti všech audio systémů

Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro Českou republiku a Slovensko, představuje Bose SoundTouch Wireless Link adapter. Tato malá krabička s mnoha možnostmi vytvoří z jakékoli domácí hudební sestavy chytrý systém a umožní bezdrátově rozvést hudbu po celém domě. SoundTouch adapter slouží pro zvukovou sestavu jako přehrávač, neboli zdroj hudby, která je streamovaná z internetu nebo přehrávaná z libovolného domácího zdroje. Kromě toho můžete využít k přehrávání také mobilní telefon s rozhraním Bluetooth. Připojení adapteru k jakémukoli zařízení vybavenému audio vstupem zajišťuje kombinovaný výstup v podobě 3,5 mm stereo jacku, který v sobě skrývá zároveň optický konektor. Součástí balení SoundTouch adapteru jsou redukce, které lze zapojit do vstupních konektorů pro optiku, 3,5 mm stereo jack nebo cinche.   

Skvěle zapadá do rodiny SoundTouch

Společnost, která přinesla světu legendární zvuková řešení a je známá jako výrobce malých reproduktorů s velkým a plným zvukem, přináší prostřednictvím SoundTouch adapteru nové možnosti uživatelům, kteří chtějí využívat v jednom nebo více místnostech i nadále svá vlastní instalovaná řešení, zvýšit komfort jejich ovládání a začlenit je do jednotného celku v domě. Pojem SoundTouch označuje rodinu produktů, která nabízí nejjednodušší možné řešení rozvodu hudby po bytě či domě s ovládáním pouhým dotykem displeje chytrého telefonu. Pomocí produktů SoundTouch můžete bezdrátově bez ztráty kvality přehrávat hudbu z populárních hudebních služeb, centrálního domácího úložiště nebo z telefonu či počítače.

„SoundTouch Wireless Link adapter je logickým doplňkem pro rodinu SoundTouch. Umožňuje lidem začlenit velký audio systém v obývacím pokoji do komplexního bezdrátového zvukového rozvodu s reproduktory SoundTouch v dalších místnostech. Pro některé může být paradoxně i vstupem do světa Bose právě tento produkt - pokud chtějí klasickou zvukovou sestavu rozšířit o moderní chytré funkce a snadnou možnost přehrávání z internetových zdrojů,“ říká David Hilpert, produktový manager Bose společnosti BaSys a odborník na zvukové instalace v interiérech.

Pro domácnosti i obchodní prostory

Bose SoundTouch Wireless Link adapter je vhodným řešením pro jakékoli použití s potenciálem bezdrátového rozvodu hudby v rámci dosahu dané WiFi sítě a jednoduchým ovládáním z displeje mobilního telefonu. Ovládat celý systém může libovolné množství vybraných členů domácnosti nebo obchodního týmu. Při využití více přehrávačů nebo adaptérů SoundTouch lze z jednoho místa volit a ovládat hudbu v jednotlivých místnostech, nebo jedním kliknutím na displej spustit synchronizované přehrávání v celém ozvučeném prostoru.  

Možnosti rozšíření a modelový příklad zapojení

Jak již vyplynulo, Bose SoundTouch Wireless Link adapter lze začlenit do sestavy dalších audio komponent Bose SoundTouch. V dětském pokoji lze například použít nejmenší přehrávač SoundTouch 10, v kuchyni využít středně velký sytém SoundTouch 20, ložnici vybavit velkým reproduktorem s vestavěným subwooferem SoundTouch 30 a obývací pokoj ozvučit buď dosud nejvýkonnějším soundbarem Bose (audio systémem pro domácí kino) SoundTouch 300 s doplňkovým subwooferem, nebo použít právě představovaný adapter k začlenění velké domácí aparatury, například se sloupovými reproduktory. Každé zmíněné zařízení pouze položíte na vhodné místo v pokoji, připojíte do zásuvky, propojíte s lokální WiFi sítí, do telefonu nainstalujete aplikaci a máte vyřešen rozvod hudby. Jednodušší způsob nenajdete.

Bose SoundTouch Wireless Link adapter je k dostání prostřednictvím distributora BaSys a jeho prodejců za koncovou doporučenou cenu 4 890 Kč.