Právě se nacházíte:

Balónek oslavil 15 let

8. 10 2011 | Mateřské centrum Balónek ve čtvrtek 6. října 2011 oslavilo 15 let od svého založení. Oficiálního zahájení se slavnostním přípitkem se zúčastnili i zástupci Prahy 12 a 4. Za naši městskou část byli přítomny místostarostka Eva Tylová a radní Daniela Rázková, která stála u zrodu MC Balónek.

„Byla to moc příjemná narozeninová párty, velmi za ni děkuji. Mám radost, že náš nápad založit mateřské centrum, jedno z prvních v Praze, získalo do vínku realizátorku projektu Štěpánku Philippovou, která myšlenku uvedla do života a klub maminek úžasně nastartovala. Dnes jsme viděla další skvělé ženy a jejich muže, kteří pokračují a zdokonalují Balónek přesně v duchu zakladatelů,“ dodala radní Rázková.

Ředitelka Balónku Jitka Plachá ocenila finanční pomoc Prahy 12 při nutných opravách. Následovala prohlídka centra spojená s ukázkami aktivit Balónku. Oslav se zúčastnilo několik desítek zájemců. Po celý den probíhaly soutěže pro děti s možností občerstvení a zakoupení drobných dárkových předmětů. V 16 hodin odstartoval zábavný program PESTRÁDA s Inkou Rybářovou a v 17 hodin se představila skupina roztleskávaček Prague Eagles.

www.praha12.cz