Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Animované filmy v Modřanském biografu

20. 10 2011 | Od 20. do 22. října bude Modřanský biograf centrem přehlídky animovaného filmu, kterou společně připravily městská část Praha 12 a pořadatel největšího mezinárodního festivalu animovaných filmů v České republice AniFest s.r.o.

Každý si tu najde to své. Malí diváci uvidí nové pásmo českých večerníčků a nejlepší animované snímky pro děti z mezinárodního AniFestu. Jejich starší kamarádi se zasmějí u bloku animovaného humoru a dospělé pobaví celovečerní filmy včetně těch zahraničních, které se do české distribuce nedostaly.

To nejlepší a nejnovější, co nabízí domácí produkce pro děti, představí na doprovodných prezentacích autoři animovaných filmů Bára Dlouhá, Kristina Dufková, Jaromír Gál či Fáňa Váša. Po všechny tři festivalové dny budou program oživovat Školičky animace a vzdělávací workshopy, na nichž si malí i odrostlejší školáci vyzkoušejí animační techniky a nahlédnou do tajů 3D a stereoskopických filmů. Do zákulisí animovaného filmu návštěvníky zavede jedinečná výstava filmových loutek a dekorací z nového českého filmu Autopohádky.

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO