Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Adventní klíčení

12. 12 2011 | Do vínku benefičních akcí ve prospěch sociálního zařízení pro klienty s mentálním a kombinovaným postižením Modrý klíč přidává farnost při kostele Nanebevzetí Panny Marie v Modřanech druhý adventní koncert.

Ve čtvrtek 15. prosince v 18.00 hod. v něm vystoupí Vokální společenství Cantio, soubor renesanční hudby Musica ad Tabulam a z domácích Modřanský chrámový sbor a děti ze ZUŠ Adolfa Voborského. Jako host přijde Tomáš Trapl.
 
Program bude bohatý a každý, kdo má rád klasickou hudbu, udělá zakoupením vstupenky v hodnotě 150 korun dobrý skutek - pomůže dětem a dospělým klientům Modrého klíče. Benefici pro toto neziskové sociální zařízení před dvěma týdny již uspořádala římskokatolická farnost při lhoteckém kostele. Na Adventní klíčení do kostela Panny Marie Královny míru se prodalo 109 vstupenek, takže Modrý klíč už dostal příspěvek na vybudování bezbariérových přístupů do nového pavilonu a na zahradu 16 350 korun. Kromě toho se i v kostele prodávaly výrobky chráněných dílen, což je rovněž vítaný příjem. O kolik se tato částka zvedne po koncertu v Modřanech, to se dozvíme po 15. prosinci.
 

www.praha12.cz 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO